WRABF 2019 World Championship

0روز0ساعت0دقیقه0ثانیه

چهارمین دوره مسابقات قهرمانی جهان تیراندازی بنچ رست تفنگ بادی و ریم فایر در سال ۲۰۱۹ و با میزبانی کشور آفریقای جنوبی برگزار خواهد شد. محل برگزاری این رقابت ها باشگاه تیراندازی بنچ رست Krokodilspruit در ۳۰ کیلومتری شمال شهر پروتریا پایتخت اداری این کشور می باشد. این باشگاه سابقه برگزاری رقابت های ملی تیراندازی بنچ رست در رشته های مختلف سنترفایر ، ریم فایر و بادی را داشته و در سال ۲۰۰۹ نیز میزبان رقابت های قهرمانی جهان WBSF بوده است.

مسابقات قهرمانی جهان (World Championship) ، بزرگترین رویداد ورزشی فدراسیون جهانی بنچ رست ریم فایر و بادی WRABF می باشد. اخبار جدید این مسابقات را همراه با ما در تیراندازان بنچ رست ایران دنبال کنید.

با اعلام رسمی میزبان و برگزار کننده مسابقات ، ثبت نام و حضور قطعی 167 تیرانداز در رشته تفنگ بادی 25 متر مشخص شده است. تعداد 4 تیرانداز از کشور عزیزمان ایران در این رقابت ها و در رشته تفنگ بادی 25 متر حضور خواهند داشت. آقای صادق قرنجیکی ، علیرضا مومن زاده ، بابک قاضی زاده و کامران ذاکری ، چهار تیرانداز حاضر در این رقابت ها خواهند بود. لازم به ذکر است که این دومین تجربه تیراندازان ایرانی برای حضور در رقابت های بین المللی بنچ رست بعد از مسابقات کاپ جهانی 2017 اسلونی می باشد.

در حال حاضر چینش و برنامه مسابقات به صورت کامل در رشته تفنگ بادی 25 متر توسط برگزار کننده مسابقات اعلام شده است. این مسابقات در 5 راند در هر کلاس لایت و هوی ورمینت برگزار می شود.