WRABF 2019 World Championship

0روز0ساعت0دقیقه0ثانیه

چهارمین دوره مسابقات قهرمانی جهان تیراندازی بنچ رست تفنگ بادی و ریم فایر در سال ۲۰۱۹ و با میزبانی کشور آفریقای جنوبی برگزار خواهد شد. محل برگزاری این رقابت ها باشگاه تیراندازی بنچ رست Krokodilspruit در ۳۰ کیلومتری شمال شهر پروتریا پایتخت اداری این کشور می باشد. این باشگاه سابقه برگزاری رقابت های ملی تیراندازی بنچ رست در رشته های مختلف سنترفایر ، ریم فایر و بادی را داشته و در سال ۲۰۰۹ نیز میزبان رقابت های قهرمانی جهان WBSF بوده است.

مسابقات قهرمانی جهان (World Championship) ، بزرگترین رویداد ورزشی فدراسیون جهانی بنچ رست ریم فایر و بادی WRABF می باشد. اخبار جدید این مسابقات را همراه با ما در تیراندازان بنچ رست ایران دنبال کنید.

زمانبندی کلی مسابقات

  •  ۵ و ۶ آگوست ۲۰۱۹ : روز تمرین تفنگ بادی
  •  ۷ تا ۹ آگوست : مسابقات رشته تفنگ بادی ۲۵ متر در دو کلاس لایت ورمینت و هوی ورمینت
  •  ۱۰ آگوست : روز تمرین ریم فایر
  • ۱۱ آگوست : استراحت
  •  ۱۲ آگوست : رشته ریم فایر کلاس اینترنشنال اسپورتر
  •  ۱۳ تا ۱۵ آگوست : رشته ریم فایر کلاس لایت و هوی ورمینت

معرفی باشگاه Krokodilspruit میزبان مسابقات

باشگاه تیراندازی Krokodilspruit ، میزبان رقابت های تیراندازی بنچ رست قهرمانی جهان ۲۰۱۹ خواهد بود. این باشگاه در سال ۲۰۰۹ نیز میزبان مسابقات قهرمانی جهان WBSF بوده است. این باشگاه در ۳۰ کیلومتری شهر پروتریا و ۸۰ کیلومتری فرودگاه بین المللی OR Tambo قرار دارد. این باشگاه در نزدیکی مکان های اقامتی و مهمانپذیرهایی در دل طبیعت قرار داشته و خود باشگاه دارای فروشگاه تیراندازی ، استراحت گاه ، استخر شنا و امکانات رفاهی دیگری می باشد.

این باشگاه دارای ۵ میدان تیراندازی اختصاصی است. رقابت های قهرمانی جهان 2019 در میدان اصلی این باشگاه که به صورت اختصاصی برای بنچ رست 25 تا 500 متر طراحی شده است ، برگزار خواهد شد. این میدان ظرفیت 40 میز را دارد.

اخبار مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۱۹ آفریقای جنوبی