اخبار مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۱۹ آفریقای جنوبی

چهارمین دوره مسابقات قهرمانی جهان تیراندازی بنچ رست تفنگ بادی و ریم فایر در سال ۲۰۱۹ و با میزبانی کشور آفریقای جنوبی برگزار خواهد شد. محل برگزاری این رقابت ها باشگاه تیراندازی بنچ رست Krokodilspruit در ۳۰ کیلومتری شمال شهر پروتریا پایتخت اداری این کشور می باشد. این باشگاه سابقه برگزاری رقابت های ملی تیراندازی بنچ رست در رشته های مختلف سنترفایر ، ریم فایر و بادی را داشته و در سال ۲۰۰۹ نیز میزبان رقابت های قهرمانی جهان WBSF بوده است.

مسابقات قهرمانی جهان (World Championship) ، بزرگترین رویداد ورزشی فدراسیون جهانی بنچ رست ریم فایر و بادی WRABF می باشد. اخبار جدید این مسابقات را همراه با ما در تیراندازان بنچ رست ایران دنبال کنید.

طبق اعلام آقای بیلی چمبرلین مدیر برگزاری این مسابقات ، همزمان با رقابت های قهرمانی جهان امکان حضور تیراندازان غیر عضو در WRAFB در مسابقات قهرمانی آزاد آفریقای جنوبی وجود دارد. جوایز و مدال های جداگانه ای برای نفرات برتر این رقابت ها در نظر گرفته شده است. کلیه مراحل ثبت نام مسابقات قهرمانی جهان از طریق وبسایت این مسابقات به آدرس www.wrabf2019.com و به صورت آنلاین انجام می شود.

اطلاعات مرتبط با زمانبندی مسابقات :

ثبت نام :
📝 ۳۱ می ۲۰۱۸ : ارسال دعوت نامه به کشورهای عضو  WRABF ،

📝 دسامبر ۲۰۱۸ : اعلام نهایی اسامی به سازمان برگزار کننده توسط اعضای WRABF ،

جزییات برنامه زمان بندی مسابقات :

  •  ۵ و ۶ آگوست ۲۰۱۹ : روز تمرین تفنگ بادی
  •  ۷ تا ۹ آگوست : مسابقات رشته تفنگ بادی ۲۵ متر در دو کلاس لایت ورمینت و هوی ورمینت
  •  ۱۰ آگوست : روز تمرین ریم فایر
  • ۱۱ آگوست : استراحت
  •  ۱۲ آگوست : رشته ریم فایر کلاس اینترنشنال اسپورتر
  •  ۱۳ تا ۱۵ آگوست : رشته ریم فایر کلاس لایت و هوی ورمینت

معرفی باشگاه Krokodilspruit میزبان مسابقات

باشگاه تیراندازی Krokodilspruit ، میزبان رقابت های تیراندازی بنچ رست قهرمانی جهان ۲۰۱۹ خواهد بود. این باشگاه در سال ۲۰۰۹ نیز میزبان مسابقات قهرمانی جهان WBSF بوده است. این میدان تیراندازی در ۳۰ کیلومتری شهر پروتریا و ۸۰ کیلومتری فرودگاه بین المللی OR Tambo قرار دارد. این باشگاه در نزدیکی مکان های اقامتی و مهمانپذیرهایی در دل طبیعت قرار داشته و خود باشگاه دارای فروشگاه تیراندازی ، استراحت گاه ، استخر شنا و امکانات رفاهی دیگری می باشد.

این باشگاه دارای ۵ میدان تیراندازی اختصاصی شامل :

– میدان ۵۰ متر تفنگ بادی و ریم فایر با ظرفیت ۳۰ میز ،
– میدان ۸۰ متر مخصوص هانتینگ و شکارچیانی که نیاز به تنظیم سریع دوربین خود دارند. این میدان ظرفیت ۱۲ میز را دارد.
– میدان اختصاصی ۱۰-۲۵ متر سلاح های کمری
– میدان اختصاصی اهداف پروازی ( تراپ)
– میدان اختصاصی ۲۵-۵۰۰ متر کلاس جهانی برای رقابت های تفنگ بادی ، ریم فایر و سنترفایر با ظرفیت ۴۰ میز

این باشگاه در زمینه تیراندازی در رشته های مختلفی فعالیت می کند. تیراندازی بنچ رست تفنگ بادی و ریم فایر بیشتری گروه کاربران آن را تشکیل می دهند. همینطور دارای فروشگاهی است که کلیه تجهیزات برای شروع رقابت های تیراندازی مانند سلاح ، رست ، ریربگ و مهمات را ارایه می کند.

محل اقامت پیشنهادی سازمان برگزار کننده

با توج به هماهنگی هایی که برگزار کننده این مسابقات در حال انجام است ، اقامتگاهی در نزدیکی محل برگزاری برای اسکان تیراندازان شرکت کننده و اعضای تیم برگزاری در نظر گرفته شده است . این محل یک مجموعه اقامتی دارای چند بخش کوهستانی و جنگلی است که هر بخش آن دارای امکانات رفاهی و رستوران جداگانه می باشد.

هماهنگی رفت و آمد و حمل و نقل نیز در نظر گرفته شده است. کلیه موارد از طریق برگزار کننده با نمایندگان اعضای WRABF به اشتراک گذاشته می شود تا برنامه ریزی ها به صورت دقیق و مطلوب صورت گیرد. تصاویر محل این اقامت گاه با نام Zebra Lodge را در ادامه می بینید.